Atbalsti!

Lai projekts LU Open Minded varētu piedāvāt vēl vairāk jaunu kursu klātienē un tiešsaistē, mēs būtu pateicīgi un augstu novērtētu jūsu atbalstu. Pārdotie lekciju abonementi sedz tikai daļu no projekta izdevumiem – lektoru honorāra, filmēšanas un producēšanas maksas, administratīvajiem izdevumiem. Vairāk līdzekļu ļautu mums plānot, pieteikt un organizēt jaunus aizraujošus lekciju kursus, uzaicināt citus zinošus pasniedzējus, nodrošināt iespēju lekcijas bez maksas klātienē apmeklēt talantīgiem un aizrautīgiem Latvijas vidusskolēniem, kā arī piedāvāt daļu tiešsaistes kursu satura pilnībā bez maksas.

 

Ir vismaz divi veidi, kā atbalstīt projektu LU Open Minded:

 

Viens ir iegādāties abonementu un apmeklēt LU Open Minded | Open Minded Practical lekcijas klātienē. To darot, jūs ne vien iegūsiet iespēju ielūkoties acīs lektoram, sajust citu interesantu cilvēku klātbūtni, piedalīties īpašās diskusijās un semināros, bet arī palīdzēsiet sponsorēt tiešsaistes lekciju filmēšanu un pārraidi tiem, kas uz klātienes lekcijām ierasties nevar. Tādēļ lekciju kursa abonements ir gudra un gaumīga dāvana kā vecākiem, tā draugiem un korporatīviem klientiem.

 

Otrs – ja esat uzņēmums un vēlaties sponsorēt LU Open Minded projektu vai kādu no mūsu kursiem, būsim priecīgi sadarboties. Lūdzam rakstīt: info@openminded.lv. Projekta sponsorēšana ļaus jūsu esošajiem un potenciālajiem klientiem uzlūkot jūsu uzņēmumu kā modernu, atvērtu un sociāli atbildīgu. Apmaiņā pret projekta sponsorēšanu esam gatavi piedāvāt īpašus nosacījumus un notikumus jūsu uzņēmuma klientiem un darbiniekiem.