Ansis Jurģis Stabingis: Apzinātība un laime

Mēs vēlamies būt laimīgi, tajā pašā laikā brīžiem paši sevi piebremzējam, jo ir viedoklis, ka būt laimīgam ir savtīgi un sākumā vajadzētu parūpēties par citiem, kuri ir mazāk laimīgi. Par laimi tā nav. Pētījumi liecina: ja paši esam laimīgāki, tas atstāj pozitīvu iespaidu uz visiem cilvēkiem mums apkārt — pat uz tiem, ar kuriem tieši nesaskaramies. Tāpēc viena no labajām lietām, kuru varam izdarīt pasaulei ir — būt laimīgi. Bet kā?
 

Esam dzirdējuši, ka laime nav lietās, laime nav ārpusē, bet sevī pašā. Pat ja paklausām šim padomam un pārstājam to meklēt ārpusē paliek jautājums — kā tad atrast laimi sevī?
 

Norises vieta: Apzinātības un miera prakses telpas, Miera ielā 61 k1, Rīgā.
 

Viena semināra aptuvenais ilgums: 1,5 stundas.
 

Klausītāji, auditorija: šī kursa atziņas un praktiskie vingrinājumi noderēs ikvienam bez izņēmuma, palīdzot veidot dzīvi apzinātāku, skaidrāku un priekpilnāku.
 

Pilna semināru cikla cena, apmeklējot to klātienē: 45 EUR.
 

Par lektoru
Ansis Jurģis Stabingis ir sertificēts psihoterapeits (LPB, EPA), pēc pamatizglītības — psihologs (M.Sc., LU). Pateicoties pasniedzēja darba pieredzei SFU (Vīnē), RPIVA, RSU (Rīgā), organizācijām vada kursus un mācības par personāla vadības un biznesa psiholoģijas tēmām apzinātības jomā (attieksme, stresa pārvaldība, laime kā prasme, mentālā higiēna, apzinātība attiecībās). Kā pasniedzējs "Apzinātības un miera praksē" (www.aumprakse.lv) piedāvā dažādus publisko lekciju kursus par tēmām, kas saistītas ar apzinātību (mindfulness).

Lekciju saraksts

1. seminārs. Laimes un nelaimes cēloņi – iekšējie un ārējie

Ceturtdien, 1. jūnijā, plkst. 18.30 AUM prakses telpās, Miera ielā 61 k1, Rīgā.

Vairums cilvēku visvairāk laimes mirkļus ir piedzīvojuši tieši bērnībā. Pieaugot mēs zaudējam to spēju vienkārši būt laimīgiem — kur esam to pazaudējuši? Kādi ir iemesli tam, ka neprotam un nespējam būt laimīgi?

2. seminārs. Laimes pavairošanas tehnikas – kas darbojas, kas nedarbojas un kāpēc

Otrdien, 6. jūnijā, plkst. 18.30 AUM prakses telpās, Miera ielā 61 k1, Rīgā.

Nevarētu teikt, ka mēs nezinām, kā būt laimīgiem. Tomēr vairums izplatīto metožu nedarbojas, vai darbojas ar nosacījumiem. Kādi ir iemesli tam, ka daudzas metodes nestrādā, un kādas ir tās, kuras darbojas?

3. seminārs. Apzinātība – metode ceļā uz laimi

Trešdien, 14. jūnijā, plkst. 18.30 AUM prakses telpās, Miera ielā 61 k1, Rīgā.

Apzinātības prakse ļauj ielūkoties sevī, labāk iepazīt sevi. Labāk pazīstot sevi varam skaidrāk ieraudzīt, kā paši darbojamies savā dzīvē un kuras mūsu darbības vairo laimi vai traucē mums būt laimīgiem.