Kārlis Apkalns: Kā motivēt sevi, kā mainīt? Kā motivēt komandu?

Mēs esam saprātīgi, zinoši un pieredzējuši. Mēs zinām, kā sasniegt mērķus, virzīties attīstībā, uzlabot dzīves kvalitāti! Kā? Vajadzētu darīt to un to, un vēl šito. Vai arī – nevajadzētu rīkoties šādi, uzvesties tā vai atļauties šo. Bet... Cilvēks esot vājš un šo cilvēcības aspektu mēs diemžēl apliecinām biežāk, nekā saprātu, zināšanas vai pieredzi.  
 
Skaidrojot savu kļūdu iemeslus, vairākums ļaužu atbildību noveļ uz “neveiksmīgiem apstākļiem”, “sliktiem priekšniekiem” vai ne mazāk “sliktiem padotajiem”. Retāk atzīstam, ka kļūda varēja nenotikt, ja paši būtu labāk izpratuši savu personīgo un komandas motivāciju. 
 
Cikls “Kā motivēt Sevi? Kā Mainīt? Kā motivēt Komandu?” skatīs sadzīvē, biznesa un vadības praksē aktuālākos motivācijas modeļus un mehānismus, kuri ļauj:
- precīzāk izprast sevi un apkārtējos;
- kļūt efektīvākiem pašiem un precīzāk virzīt kolēģu komandas.
 
Norises vieta: Nordea bankas telpas, Rīgā, Valdemāra ielā 62
  
Viena vakara (divu nodarbību) ilgums: aptuveni 2h.
 
Pilna lekciju kursa (6 lekcijas) cena, apmeklējot to klātienē: 60 EUR
Nordea bankas klientiem 15% atlaide.
 
Pēc kursa noklausīšanās tiem dalībniekiem, kas apmeklējuši vismaz 4 no 6 kursa lekcijām piedāvāsim sertifikātu.
  
Par lektoru:
Akadēmisko darbu un biznesa konsultāciju praksi papildinot ar radošā vidē gūtām spējām, Kārlis Apkalns veido seminārus, kuri izaicina pierasto un liek ikdienišķās norisēs saskatīt dziļāku jēgu.
  
Specializējas vadības, līderības, komunikācijas un pārdošanas tēmās.
  
Kārlis par savām lekcijām: “Mūsu sabiedrība novērtē darīšanu (habilis), nevis domāšanu (sapiens). Atminoties, ka habilis bija divus attīstības periodus pirms sapiens, uzrunāt domāšanu man šķiet svētīgs darbs cilvēku virzīšanā uz priekšu.”
  
Kārļa Apkalna blogs: www.apkalns.lv

Lekciju saraksts

1. un 2. lekcija. Attīstības motivācija

2016. gada 16. martā, plkst. 18.30, Nordea bankas telpās, Valdemāra ielā 62

Kā formulēt un izvēlēties mērķus? Kādas sekas ir pārprastiem mērķiem? Kopš bērnības zinām, ka “svarīgākais dzīvē ir mērķus sasniegt”. Vai tā tiešām ir? Kā atrast ideālo nodarbošanos, kura mūs darītu laimīgus un piepildītus?

3. un 4. lekcija. Pārmaiņu virzīšana

2016. gada 23. martā, plkst. 18.30, Nordea bankas telpās, Valdemāra ielā 62

Ikdienā cilvēks ir pieraduma kalps, bet attīstība nozīmē pārmaiņas. Kur/kad/kā piespiest sevi izkāpt no komforta zonas un kļūt labākam? Kad notiek pārmaiņas? Kā apkārtējie un paši (ne-)pieņemam pārmaiņas?

5. un 6. lekcija. Vadības dilemmas

2016. gada 30. martā, plkst. 18.30, Nordea bankas telpās, Valdemāra ielā 62

Kādi ir komandas attīstības posmi un atskaites punkti? Ko un kā organizācijās mērīt? Kā ieraudzīt savu darbību jēgu? Kā organizācijā saglabāt iekšējo līdzsvaru? Kā uzkrāt pieredzi, attīstīt indivīdus un organizāciju? Kādas ir būtiskākās vadītāja lomas komandā?