Ansis Jurģis Stabingis: Vienkāršas prāta pārvaldīšanas tehnikas

Mūsu prāta stāvoklis nosaka mūsu dzīves kvalitāti. Ja piedzīvojam satrauktus, dusmīgus un raižpilnus prāta stāvokļus, bieži nespējam adekvāti novērtēt situāciju, pieņemt labākos lēmumus un īstenot tos dzīvē. Neprecīzs situācijas vērtējums un nepareizi lēmumi atstāj nevēlamas sekas uz mūsu ikdienu — uz darbu, attiecībām — un dzīves kvalitāti kopumā.
 
Savukārt, ja mūsu prāts ir mierīgs un apzināts, mēs situāciju redzam skaidri un varam reaģēt adekvāti, tādējādi dzīvojot un strādājot priecīgāk un produktīvāk.
 
Kā nomierināt prātu? Ir pieejamas gadu simtiem zināmas un mūsdienu zinātnes pētījumos apstiprinātas vienkāršas metodes. Par tām pastāstīsim jums šajā lekciju kursā.
 

Vienas lekcijas ilgums: 70-80 minūtes. 

 

Klausītāji, auditorija: ikviens, kurš vēlas labāk pārvaldīt sava prāta stāvokļus.
 
Lekciju kursa norise: lekcijas notiks reizi nedēļā ceturtdienās, sākot ar 15. februāri, LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes 225. auditorijā, Aspazijas bulvārī 5, Rīgā. 

 

Pilna lekciju kursa (4 lekcijas) cena, apmeklējot to klātienē: 48 EUR.
 
No iepriekšējo grupu kursa dalībnieku atsauksmēm:
 
"Patika lektora skaidrojums – loģiski, reāli, bez ezotēriskiem izskaidrojumiem"

"Patika lektora Anša brīvi radītā atmosfēra – domubiedru grupa, kas spēj klausīties, rīkoties un diskutēt, panākot dziļāku izpratni par sevi un mūsu spējām kontrolēt savu prātu."

"Ansis ir lielisks skolotājs! Iespēja strukturēti apgūt to, ar ko pati netieku galā."

"Vienkāršība, skaidrība, secīgums, lektora miers, pārliecība, profesionalitāte."

"Ieguvums praktisks un reāli lietojams. Esmu dabūjusi to ko meklēju."

 
Par lektoru

 
Ansis Jurģis Stabingis ir bijušais psihoterapeits, pēc pamatizglītības — psihologs (M.Sc., LU). Pateicoties pasniedzēja darba pieredzei SFU (Vīnē), RPIVA, RSU (Rīgā), organizācijām vada kursus un mācības par personāla vadības un biznesa psiholoģijas tēmām apzinātības jomā (attieksme, stresa pārvaldība, laime kā prasme, mentālā higiēna, apzinātība attiecībās). Kā pasniedzējs "Apzinātības un miera praksē" (www.aumprakse.lv) piedāvā dažādus publisko lekciju kursus par tēmām, kas saistītas ar apzinātību (mindfulness).

Lekciju saraksts

1. lekcija

Ceturtdien, 15. februārī, plkst. 18.30 Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes 225. auditorijā, Aspazijas bulvārī 5, Rīgā.

Instrukcijas — prakse un vingrinājumi, jautājumi un atbildes.

2. lekcija

Ceturtdien, 22. februārī, plkst. 18.30 Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes 225. auditorijā, Aspazijas bulvārī 5, Rīgā.

Instrukcijas — prakse un vingrinājumi, jautājumi un atbildes.

3. lekcija

Ceturtdien, 1. martā, plkst. 18.30 Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes 225. auditorijā, Aspazijas bulvārī 5, Rīgā.

Instrukcijas — prakse un vingrinājumi, jautājumi un atbildes.

4. lekcija

Ceturtdien, 8. martā, plkst. 18.30 Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes 225. auditorijā, Aspazijas bulvārī 5, Rīgā.

Instrukcijas — prakse un vingrinājumi, jautājumi un atbildes.