Uncategorized

Lekciju saraksts

Prof. Ivara Austera lekciju kurss „Sociālā psiholoģija. Ilūzijas cilvēkiem par sevi un citiem” izpārdots

Atvainojiet, abonementi ir izpārdoti.

Norēķini

Par dalību kursā iespējams norēķināties divējādi.

 

Vienkāršākais veids ir maksāt ar kredītkarti norēķinu sistēmā PayPal. Jūsu dalība kursā tiks reģistrēta automātiski tūlīt pēc maksājuma veikšanas. Ierodoties uz kursa pirmo lekciju, lūgsim uzrādīt PayPal maksājuma izdruku, kuru saņemsiet savā e-pastā līdz ar maksājuma veikšanu.

 


Izvēles iespējas
 

Otrs veids ir pieprasīt mums rēķinu un apmaksāt to internetbankā. Lai to izdarītu, lūdzam rakstīt epastu: luopenminded@gmail.com

1. lekcija. Ātras ēdienu gatavošanas principi

15. janvārī, plkst. 18.30 Birojnīcā Berga bazārā

Kā no virtuves čammas pārtapt ātrgaitas raķetē. Teorija – no kā sastāv ātra gatavošana, kurā saglabājas arī veselīguma pazīmes (bez mikroviļņu krāsns, bez pusfabrikātiem, no dabīgiem produktiem, pašiem regulējot tauku, sāls, garšas daudzumus un kvalitāti). Prakse – kā ofisā pagatavot siltas pusdienas (Jūsu acu priekšā pāris minūtēs pagatavosim vienu silto ēdienu, bez plīts palīdzības).

2. lekcija. Ēdamie ziedi

21. janvārī, plkst. 18.30 Birojnīcā Berga bazārā
Kurus drīkst ēst, kurus nē un kāpēc jā vai nē. Kādos ēdienos izmanto ziedus? Rotājums, garšviela vai sastāvdaļa? Nogaršosim dažas mazāk zināmu ziedu tējas (jo kā garšo liepziedi vai kumelītes, cerams, mēs visi tāpat jau zinām).

3. lekcija. Maz garšvielu, daudz brīnumu

28. janvārī, plkst. 18.30 Birojnīcā Berga bazārā
Kā būtiski ietekmēt ēdienu garšu, lietojot tikai vienu garšvielu katrā reizē? Kuras garšvielas tam piemērotas, kuras tomēr labāk kombinēt un ar ko tad lai kombinē? Konkrētu, mājas apstākļos pagatavojamu ēdienu piemēri. Garšvielas varēs apskatīt, paostīt, nogaršot.

7. lekcija. Citvalodu īpašvārdu atveide

Jānis Endzelīns par galveno principu izvirzījis īpašvārdu atveidi pēc oriģinālvalodas izrunas, bet paredzot arī tradīcijas nozīmi un kompromisa gadījumus. Lekcijā apskatīti dažādi piemēri.

4. lekcija. Būsim laimīgi!

13. martā, plkst. 18.30 LU Bibliotēkas konferenču zālē, Kalpaka bulvārī 4, Rīgā
Vai reizēm nav tā, ka viena un tā pati lieta raisa laimi un nelaimi? Kurp ved vēlme būt laimīgam par katru cenu? Vai uz laimes valstību? Vai ir svarīgi būt laimīgiem?