Piedāvājums atvērtiem uzņēmumiem!

 

 

Mūsuprāt, izglītība ir viens no jaukākajiem veidiem, kā pavadīt laiku!
 
Izglītojoties mēs ne tikai uzzinām jaunas lietas un iegūstam jaunas prasmes, bet arī esam vienā ritmā ar pasaules pulsu. Pasaule, kurā dzīvojam, pastāvīgi mainās – ja gribam būt veiksmīgi, zinoši un ar svaigu skatu, arī mēs maināmies tai līdzi, un izglītība ir brīnišķīgs instruments, kas palīdz mums vienmēr būt jauniem.
 
Izglītoties ir ne tikai derīgi, bet arī interesanti. Tas paplašina uztveri, asina prātu un saliedē mūs kā komandu. Tāpēc izglītošanās ir ne tikai darbs un piepūle, bet prieks un aizrautīgi pavadīts laiks.
 
Projektā LU Open Minded, sadarbojoties ar Latvijas Universitāti un Nordea banku, esam pulcējuši Latvijas labākos lektorus – personības, kas ir patiesi savas jomas eksperti, seko līdzi pasaules tendencēm un zināšanas balsta vispāratzītos faktos un aktuālos pētījumos. Aicinām jūs iepazīties ar viņiem tuvāk!
 
 
NODARBĪBAS JŪSU ORGANIZĀCIJĀ
Piedāvājam sarīkot īpaši veidotas nodarbības jūsu uzņēmuma/ organizācijas darbiniekiem, lai apgūtu pareizu un modernu rakstu valodu, kritisko domāšanu, apzinātības praksi, uzzinātu par gribasspēku, iepazītos ar nozīmīgiem pētījumiem sociālajā psiholoģijā un vairākus citus aizraujošus un noderīgus kursus. Kursu saturs un garums tiktu pielāgots jūsu uzņēmuma vajadzībām. Lai uzzinātu vairāk, aicinām šeit.
 
INTEREŠU PĒCPUSDIENAS
Varbūt vēlaties sava uzņēmuma/ organizācijas darbiniekiem vai klientiem sarīkot pēcpusdienas tikšanos ar kādu no Latvijas cienītākajiem pasniedzējiem, lai parunātu par ekonomiku, fiziku, psiholoģiju, jaunākajiem notikumiem pasaules politikā vai sarīkotu vadītu meditāciju? Laipni aicinām to darīt. Ņemot vērā jūsu intereses, kopā ar lektoriem izveidosim programmu, kas sniegs precīzu un daudzpusīgu ieskatu jūs interesējošajās tēmās. Aicinām uzzināt vairāk.
 
TIEŠSAISTES KURSI
Ļoti efektīvs veids, kā nodot zināšanas neierobežotam skaitam darbinieku!
Projekta LU Open Minded mājas lapā www.openminded.lv atrodami kursi patstāvīgai studēšanai, kurus projekta komanda var piedāvāt jūsu uzņēmuma darbiniekiem, noorganizējot tiešsaistes studiju procesu, kā arī testus un sertifikātus par kursa noklausīšanos.
Šādi uzņēmums savai komandai var piedāvāt vispusīgas zināšanas studēšanai ērtā un vienkāršā veidā – lekcijas iespējams klausīties paša izvēlētā laikā un apmācību organizēšana netraucēs ierasto darba ritmu.
Par uzņēmumu interesējošiem kursiem un studiju procesu aicinām ar mums sazināties.
 
VASARAS SEMINĀRI
Ja vēlaties sarīkot izglītojošu vasaras semināru savas organizācijas darbiniekiem, būsim priecīgi izveidot tam daudzpusīgu, aizraujošu un kompetentu saturu. Laipni aicinām ar mums sazināties.